Strony Internetowe Tarnowskie Góry

Adrian Dworak - Agencja Kreatywna

Strony internetowe Tarnowskie Góry

W dzisiejszych czasach, prowadząc swój własny biznes, ciężko wyobrazić sobie poprawne działanie firmy bez posiadania własnej strony internetowej. Jest to niesamowicie duża przewaga nad konkurencją działającą na tym samym obszarze co my. Dobrze napisana strona mobilna to narzędzie, w które inwestujemy raz, a pracuje ona dla Nas przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Nawet najprostsza strona WWW firmy może mieć duży wpływ na rozwój i automatyzację firmy. Funkcjonalności, takie jak: FAQ, rezerwacje terminów, czy formularz kontaktowy pomogą oszczędzić Tobie i Twojemu klientowi drogocenny czas. Dlatego jeżeli szukasz profesjonalnej strony internetowe w Tarnowskich Górach, zapoznaj się z moją ofertą. Już od blisko 3 lat, współpracuję z firmami na terenie Śląska, w tym Tarnowskich Gór. Razem z moimi klientami rozwijamy ich marki osobiste, a czasami tworzymy je nawet od podstaw. Wszystkie projekty stron mojego autorstwa budowane są na podstawie najnowszych trendów, skupiając dużą uwagę na możliwość poprawnego wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych, czyli w skrócie tak zwaną responsywność. Nieważne, czy prowadzisz biznes handlowy, rozrywkowy, usługowy czy produkcyjny, powinieneś poważnie zastanowić się nad wejściem do świata online. Skontaktuj się ze mną, dogadajmy szczegóły i w przeciągu tygodnia będziesz mógł pochwalić się własną stroną WWW, co pomoże Ci kreować firmę na bardziej profesjonalną.

strona internetowa tarnowskie gory

Ze mną zaistniejesz w Internecie. Pomogę przenieść Ci biznes do sieci, gdzie czekają na Ciebie nieograniczone możliwości reklamowe i marketingowe.

Firmy Lokalne​

Twoja firma działa na terenie Tarnowskich Gór, a Ty poszukujesz osoby lub agencji która stworzy dla Ciebie stronę internetową, to doskonale trafiłeś. Promocja lokalnych firm to moja specjalność, a zarazem największe grono moich klientów. Pomagam przedsiębiorcom działających w każdej branży, począwszy od fryzjerów, skończywszy na restauracjach lub zakładach pogrzebowych. Zamów swój projekt strony Internetowej dla firmy w Tarnowskich Górach i wynieś swoją firmę na wyższy poziom.

Fundacje

Od lat działasz w różnego rodzaju fundacjach lub organizacjach znajdujących się w Tarnowskich Górach? Uważasz, że moglibyście robić zdecydowanie więcej? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się prosta strona internetowa, na której będziecie mogli chwalić się swoimi osiągnięciami charytatywnymi, informacjami z życia fundacji. Takowa strona to doskonałe miejsce na umieszczenie danych do wykonania przelewów dobrowolnych datków na rzecz fundacji. 

Kluby Sportowe

Prawie każde większe miasto na terenie Śląska może pochwalić się bogatą historią klubów sportowych działających w różnorodnych dyscyplinach. Dokładnie tak samo jest w przypadku Tarnowskich Gór, w których to wierni kibice co tydzień uczęszczają na mecze lokalnych drużyn. A co, gdyby tak podnieś poziom drużyny przez stworzenie jej prywatnej strony internetowej. Najwięksi giganci światowej piłki: Barcelona, Real Madryt, Chelsea posiadają własne witryny. Strona taka umożliwiłaby drużynom z okolicy dzielić się informacjami z życia klubu, jak i zapraszać obserwatorów na najbliższe wydarzenia sportowe. Dodatkowo mogliby poszerzyć swoją stronę o możliwość sprzedaży klubowych gadżetów, co zasiliłoby fundusze klubowe.

Parafie

Czy Twoja parafia w Tarnowskich Górach posiada własną stronę Internetową? Wydawać się to może przesadnym udziwnieniem jednak pomyśl o tym pod innym kątem. Coraz więcej większych parafii decyduje się na zaprojektowanie własnej strony WWW, aby w przyszłości móc w przyszłości przekazywać najważniejsze informacje z życia kościoła swoim wiernym. Dodatkowo rozpiska wszystkich najważniejszych wydarzeń i mszy w intencji wiernych, mogłyby być rozpisane na stronie głównej, aby każdy był na bieżąco.

Instytucje i Urzędy

W każdym mieście, również w Tarnowskich Górach mamy wiele instytucji państwowych, takich jak Urzędy, Domy Kultury czy Starostwa. Najczęściej chcąc uzyskać interesujące nas informacje, musi udać się bezpośrednio do budynku stacjonarnego. A może warto by umieścić wszystkie kluczowe sprawy na stronie internetowej, tak aby o każdej porze dnia i nocy mieszkańcy mogli znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie? 

Profesjonalna strony Internetowe Tarnowskie Góry

Strony umieszczone w sieci można podzielić na 2 grupy, bazując na jakości wykonania danego projektu. Wyróżnić możemy strony profesjonalne jak i te amatorskie. Nie różnią się one tylko i wyłączeni wyglądem wizualnym ale również możliwościami jakie oferują. Profesjonalne strony internetowe Tarnowskie Góry w odróżnieniu od tej stworzonej przez amatora niesie ze sobą wiele zalet. Po pierwsze z wykorzystaniem takowej witryny budujesz autentyczny wizerunek ekspercki swojej firmy. Dzięki dobrym treściom jakie umieszczasz na stronie pozyskujesz nowych klientów, przez co Twój zasięg jest nieograniczony. Docierać możesz do osób na całym świecie, pod warunkiem, że mają one dostęp do Internetu.

Decydując się na zamówienie projektu moje autorstwa, gwarantuje dostarczenie strony zgodnej z najnowszymi trendami i wytycznymi, tworząc przy tym profesjonalną aplikację mobilną. Każdy najmniejszy szczegół wizualny (czcionki, grafiki, kolorystyka) dopieszczony do maksimum. Oddane do użytku strony mojego autorstwa są zawsze wystarczająco intuicyjne, aby każdy odwiedzający mógł wykorzystać ich pełen potencjał. Strony Internetowe Tarnowskie Góry to hasło które może odmienić losy Twojej firmy. Umów się ze mną na krótką rozmowę, w której omówimy szczegóły strony i przejdziemy do jej tworzenia.

tarnowskie gory strona internetowa
projekt strony www dla firmy tarnowskie gory
Adrian Dworak - Agencja Kreatywna

Elementy na stronach Internetowych Tarnowskie Góry

Mówiąc o profesjonalnej stronie internetowej firmy w Tarnowskich Górach warto napisać kilka słów odnośnie do elementów, jakie powinny znaleźć się na takowej witrynie. Po pierwsze musimy zadbać o to, aby strona została zaprojektowana z myślą o jej późniejszych odbiorcach, dopierając przy tym odpowiednio treści, grafiki itp. Istotny fakt to również odpowiednie nastawienie na cel strony, decydując czy ma ona być skierowana na sprzedaż, pozyskanie klienta, a może pozyskanie nowych kontaktów. Przyglądając się każdej kolejnej stronie można odnotować powielające się schematy. Prawie każda strona budowana jest z tych samych elementów, dostosowanych tylko i wyłącznie pod konkretne wymagania klienta.

Pierwsze co nasuwa się na myśl to prezentacja strony głównej z podstronami oraz ich umieszczenie w menu, aby użytkownik mógł płynnie przełączać się pomiędzy zakładkami. Ponadto większość stron głównych rozbudowana jest o sekcję liczników obrazujących osiągnięcia firmy lub obszar, w których to umieszcza się najpopularniejsze pytania i odpowiedzi na nie (tak zwane FAQ). Obowiązkowo warto przyjrzeć się podstronie, na której udokumentowane są wszelkie pliki multimedialne w formie portfolio lub zwykłych galerii zdjęć. Dla poprawienia czytelności oferty, wszelkie ceny warto umieszczać w formie tabel. Skupiając się na stronie poświęconej informacjom kontaktowym, bardzo często odnotujemy przekierowania na social-media w formie ikon, jak i automatyczny formularz kontaktowy.

Jeżeli, chcesz, aby Twoja strona była zbudowana z profesjonalnych elementów, przez osobę doświadczoną, napisz do mnie maila z zapytaniem ofertowym.

Rodzaje Stron Internetowych Tarnowskie Góry

Chyba każda osoba przeglądająca strony internetowe zauważyła, że nie każda witryna jest budowana w ten sam sposób. Wszystko to zależne jest od jej późniejszego wykorzystania i celu jaki jej narzucimy. Rzecz jasna budowa strony informacyjno-firmowej będzie różniła się od rozbudowanego sklepu internetowego którego zadania są zdecydowanie inne. Wyróżnić można kilka podstawowych typów stron internetowych, których wykonanie mogę zaoferować klientom i właścicielom firm w Tarnowskich Górach.

Strony firmowa/Wizytówka

Najprostsza z istniejących typów strona internetowa której przeznaczenie ogranicza się najczęściej do statycznego umieszczenia niezbędnych informacji o firmie, oferowanych usługach i produktach. Dodatkowo umieścić na niej można osobną sekcję poświęconą galerii zdjęć i stronie kontaktowej.

Strony one-page

Strona internetowa która nie posiada dodatkowych podstron. Wszystkie niezbędne informacje i sekcje witryny umieszczone są na stronie głównej. Typ domeny idealne sprawdzający się dla firm, które chcą przekazać minimalną dawkę informacji.

Portal Internetowy

Portal Internetowy to witryna która oferuje nie tylko umieszczanie różnorodnych informacji, a zapewnia dodatkowe funkcje takie jak, czaty, katalogi czy fora dyskusyjne. Przykładem takiego portalu może być doskonale wszystkim znana strona Onet czy Interia.

Aby zrozumieć czym jest portal Internetowy najlepiej jest przyjrzeć się stronie typu Onet lub WP. Typ ten oferuje nie tylko umieszczanie wszelakich informacji a także zapewnia dodatkowe funkcje (forum dyskusyjne, komunikatory, katalogi).

Sklep Internetowy

Rodzaj strony której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Każdy z nas robił zakupy przez Internet, gdzie za pomocą kilku kliknięć mogliśmy zamówić wybrany przedmiot pod same drzwi. Strona połączona z bramkami płatności, oraz z możliwością wysyłki produktu.

Blog

Internetowy pamiętnik nazywany blogiem to strona na której to autor dodaje różnego typu wpisy tematyczne. Najczęściej wszystkie tego typu publikacje powiązane są ze sobą tematycznie. Strony tego typu umożliwiają czytelnikom pozostawienie komentarza, i ewentualne wdanie się w dyskusję a autorem lub innym czytelnikiem.

Landing Page

Inaczej strona docelowa na którą kierujemy odbiorcę po kliknięciu w podany link lub reklamę. Strona tego typu ma zawsze określony jeden cel np. sprzedaż, udział w konkursie lub dołączenie do newslettera.

Typ strony docelowej do której staramy się przekierować klienta, z wykorzystaniem udostępnionych linków przekierowujących. Rodzaj strony najczęściej wykorzystywany do konkretnego celu: sprzedaży, pozyskania leada lub konkursu.

Agencja kreatywna Tarnowskie Góry

Agencja Marketingowa Tarnowskie Góry​

Strony Internetowe Tarnowskie Góry

Mobilne strony Internetowe dla Firm z całego śląska i okolic. Swoimi funkcjonalnościami i nienaganną estetyką, przyciągną i zatrzymają na dłużej niejednego klienta.

Wizytówki Google Tarnowskie Góry

Dodatkowo świadczę usługi z zakresu tworzenia, optymalizacji i zarządzania profilem firmowym w wizytówce Google Moja Firma. Jest to doskonałe narzędzie do promocji firmy w Tarnowskich Górach gdyż przynosi najszybsze efekty.

Media Społecznościowe Tarnowskie Góry

Pragniesz wykorzystać potencjał jaki dają nam w dzisiejszych czasach media społecznościowe, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Założę i poprowadzę social-media w Twoim imieniu.

gotowy projekt strony www tarnowskie gory

Strony internetowe Tarnowskie Góry Cennik

Szukając informacji o cenie wykonania danej usługi, w naszym przypadku projektowania stron internetowych w rejonie Tarnowskich Gór, musimy liczyć się z dość ogólnymi danymi. Każda cena projektu różnić się będzie w zależności od indywidualnej wyceny kreatora i jego doświadczenia. Dodatkowo wiele usług może okazać się dodatkowo płatne, a należeć do nich mogą:

  • Usługi copywriting
  • Edycja zdjęć
  • Tworzenie grafik (Logotyp, baner itp.)
  • Czas wykonania usługi
  • Stworzenie dodatkowych podstron
  • Wyszukane, dodatkowe funkcjonalności

Tania Strona Internetowa Tarnowskie Góry

Poszukując najtańszej wersji strony Internetowej, musimy liczyć się z faktem, że nie będzie ona tak rozbudowana jak jej droższe odpowiedniki. Jeżeli zależy Ci wyłącznie na stronie czysto informacyjnej, ceny, z jakimi należy się liczyć w przypadku mojej osoby oscylują w granicach 1200 – 1500 zł za gotowy projekt.

Na powyższą cenę składa się:

• Projekt strony wraz z jej wykonanie.

• Zakup domeny.

• Umieszczenie strony na serwerze.

• Adres firmowy e-mail.

• Certyfikat SSL, odpowiedzialny za bezpieczeństwo strony.

• Jednorazowa korekta po oddaniu projektu. 

Strony Internetowe w Tarnoskich Górach

Chcesz rozpocząć ze mną współpracę, powierzając mi swoje zadania marketingowe zadzwoń lub napisz do mnie maila.

Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie umówię się z Tobą na spotkanie, na którym odpowiem na wszystkie nurtujące Cię tematy.

Zadzwoń Do Mnie

+48 500-804-844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com