Firmowe Social-Media

Social Media dla Firm

Czasy w których żyjemy doskonale pokazują nam, że prowadzimy już tak naprawdę dwa życia. Jedno realne a drugie wirtualne w Internecie. Właśnie z tego powodu bardzo często posiadanie strony Internetowej to za mało, jeśli chce się zaistnieć w sieci. Kolejnym ważnym krokiem jaki powinno się podjąć zaczynając reklamę swojego biznesu w Internecie, jest rozpoczęcie pracy nad firmowymi Social-Mediami. Jest to decyzja która bardzo dobrze wpływa między innymi na wiarygodność firmy, pozwalając przy tym na lepsze poznanie od strony klienta.

  • Budowanie świadomości marki.
  • Zwiększenie ruchu na stronę.
  • Możliwa sprzedaż bezpośrednia.
  • Bezpośredni kontakt w klientem.
  • Lepsze poznanie klienta i jego potrzeb.
  • Zbieranie opinii klientów.
media dla firm lokalnych
Restly ShapeRestly ShapeRestly Shape

Wytyczne Gotowych Projektów

Dla wielu osób prowadzenie profili w mediach społecznościowych wydaje się wyjątkowe proste. Przecież wystarczy raz na jakiś czas wrzucić zdjęcie, skomentować post znajomemu i zostawić polubienie. 

Niestety proces ten jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, i każdy poszczególny element wpływa na możliwość odniesienia sukcesu w sieci co przekłada się na lepszą pozycję w Internecie.

Kreowanie Kont

Utworzenie profilu od zera z późniejszym uzupełnieniem konta o podstawowe dane.

Publikacje

Regularne planowanie i publikacja postów tematycznych na profilu firmowym.

Grafiki

Tworzenie grafik informacyjnych i reklamowych na wybranym profilu.

Integracja

Ciągła integracja z klientami, odpisywanie na wiadomości prywatne i komentarze.

Aktywność

Bezpieczeństwo strony jak i osób odwiedzających to podstawa.

Konkursy

Organizowanie konkursów na osób obserwujących nasze profile w mediach.

Restly ShapeRestly Shape
firmowe social media slask

Komunikacja wizualna w mediach spolecznosciowych.

Czy wiedziałeś, że blisko 80% przyswajanej wiedzy przez ludzi to materiały graficzne, zdjęcia i nagrania? Pozostałe 20% to informacje uzyskane dzięki przeczytanym wpisom i artykułom.

Własnie dlatego bardzo istotny jest sposób w który spróbujesz dotrzeć do swoich obserwujących na profilach społecznościowych. Odpowiednio dobrane info-posty i insta-karuzele to doskonałe rozwiązanie dla firm chcących zaistnieć w tym świecie.

Dodatkowo należy pamiętać o potencjale jakie oferują nam wybrane Social-Media. Przykładowo prowadząc profil na Instagramie, warto pamiętać o regularnej aktywności na Instastories, dzięki którym dotrzesz do swoich klientów o każdej porze.

Natomiast jeżeli chcesz aby Twoje materiały i nagrania dotarły do jak największej publiki skorzystaj z możliwości oferowanych przez TikToka, na którym to osiągnąć można milionowe wyświetlenia filmików promocyjnych.

wyniki social media instagram
zasiegi firmowe instagram

@czasy_na_biznes

Moje Wyniki Na Instagramie

W przełomie końcówki roku 2019 stałem się założycielem profilu na Instagramie pod nazwą @czasy_na_biznes. Początkowo projekt ten był budowany wyłącznie z myślą poznania działania i algorytmów platformy, jednak szybki rozwój kanału i duże zainteresowanie twórczością ze strony odbiorców zmotywowało mnie do regularnej publikacji treści. Dziś po upływie 2 lat, z dumą mogę pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami zaprezentowanymi poniżej.

0
Dodanych postów
0
Obserwujących osób
0 +
Wyświetleń miesięcznie
0 +
Wyświetleń jednego posta
0
Polubień pod jednym postem
0
Komentarzy pod jednym postem

Osiągane wyniki w serwisie pozwoliły mi na późniejsze ruchy marketingowe, których celem było przekierowanie zainteresowania odbiorców na bloga połączonego ze sklepem online. Tego typu zabieg generował tysięczne wyświetlenia, nowo powstałej strony. Osiągnięcie takich wyników, bazując zaledwie na rankingu przeglądarki byłoby nieosiągalne.

Dlaczego warto?

Twoja Firma
W Social Mediach?​

Jeśli wciąż masz wątpliwości czy Twoja firma powinna zaistnieć w mediach społecznościowych, popatrz na okoliczne firmy i sprawdź czy prowadzą one swoje profile firmowe? W wielu przypadkach napotkasz już na bardzo rozbudowane profile, które swoimi zasięgami zapewniają właścicielom relatywnie dużą sprzedaż i zasięgi promujące oferowane usługi.

Szeroki wybór Social Medii w Internecie pozwoli każdemu przedsiębiorcy znaleźć odpowiedni kanał komunikacyjni dla swojego biznesu.

agencja social media slask
Restly ShapeRestly ShapeRestly Shape
adrian dworak logotyp

Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Moim celem jest pomoc firmom lokalnym w wykorzystaniu mocy internetu do rozwoju swojej działalności. 

Kontakt

  • ul. Żeliwna 9 Poręba 42-480
  • Pon-Sob 7:00 - 20:00
  • +48 500 804 844
  • dworak.marketing@gmail.com

Ostatnie wpisy na blogu