Szczegóły Projektu

  • Firmowa Strona Internetowa
  • Asmal
  • Strona Internetowa
  • Październik 2022

Kilka Słów O Projekcie

Projekt wykonany na specjalne życzenie Pana Sebastiana z Brudzowic, który od dobrych paru lat postanowił otworzyć swój własny biznes. Z racji na doświadczenie, które zdobył przez ostatnie lata zdecydował się na branżę oferującą usługi z obróbki metalu, jak i produkcji wyspecjalizowanych zawieszek. Zawieszki te są nie tylko produkowane na miejscu, dodatkowo poddawane są one galwanizowaniu, cynkowaniu i lakierowaniu.

Aby dodatkowo wyjść przeciw oczekiwaniom zaprzyjaźnionych firm, Asmal postanowił wprowadzić do swojej oferty produkcję wyspecjalizowanych sprzęt pracowniczych, tak aby firma decydująca się na ich zakup mogła zapewnić swojej załodze odpowiednie warunki pracy. Wymienić tutaj możemy między innymi profesjonalne stanowiska, systemy transportowe oraz systemy bezpieczeństwa. Oferta Pana Sebastiana z Brudzowic skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, dostawców produkcyjnych, branży budowlanej czy samochodowej.

W momencie budowania strony napotkaliśmy kilka problemów, które z czasem udało nam się pokonać. Pierwszym i chyba podstawowym problemem był zakup wybranej domeny przez pana Sebastiana. Już na starcie wiedzieliśmy, że chcemy postawić na prostotę i oprzeć domenę wyłącznie o nazwę firmy. Niestety domena Asmal.pl była już zajęta, jednak nie poddaliśmy się. Skontaktował się z Nami właściciel ww. domeny z propozycją odsprzedaży. Podjęliśmy negocjacji, a następnie dokonałem migracji domeny na serwer, tak abyśmy stali się jej pełnoprawnym właścicielem.

 

Link do strony : www.asmal.pl

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Zadzwoń

+48 500 804 844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-Sob 7:00 - 20:00

Pozostałe projekty