Szczegóły Projektu

  • Firmowa Strona Internetowa
  • Massage Factory
  • Strona Internetowa
  • Wrzesień 2022

Kilka Słów O Projekcie

Aktualnie jeden z najnowszych i chyba najbardziej czasochłonnych projektów w moim portfolio. Pani Paula, osoba zarządzająca salonem masażu kontaktowała się ze mną 3-4 razy, zanim rozpoczęliśmy współpracę. Zauważyłem, że doskonale przygotowała się do naszych rozmów, szukając najlepszego najbardziej ludzkiego fachowca od stron. Właśnie w ten sposób na przełomie Września 2022 podjęliśmy współpracę.

Początkowo strona miała należeć do tych „prostych”, oferując wyłącznie kilka podstron opisujących podstawowe masaże. Z czasem jednak wizja moja i właścicielki podstawiała coraz to nowsze pomysłu. Projekt rozwijany był codziennie, w coraz to nowsze treści.

Samo nakarmienie stron odpowiednimi zdjęciami i tekstami zajęło bardzo dużo czasu. Jakby nie patrzeć salon posiada w swojej ofercie blisko 30 propozycji ofertowych dla każdego. Każda taka usługa wymagała stworzenia dodatkowej podstrony, na której umieszczane były wszelkie informacje.

Dodatkowo rozbudowaliśmy stronę o możliwość wyświetlania opinii wystawionych przez klientów w narzędziu wizytówki Google. Z wyróżniających funkcjonalności na tle konkurencji warto również przedstawić przyciski umożliwiające rezerwację terminu masażu z wykorzystaniem strony Booksy. Co ciekawe dodany skrypt na stronie pozwala na zabukowanie interesującej daty bez konieczności opuszczania strony domowej.

Link do strony : www.massagefactory.pl

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Zadzwoń

+48 500 804 844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-Sob 7:00 - 20:00

Pozostałe projekty