Szczegóły Projektu

  • Firmowa Strona Internetowa
  • Geo-Test
  • Strona Internetowa
  • Sierpień 2018

Kilka Słów O Projekcie

Jeżeli ktoś przegląda dokładnie moje portfolio projekt po projekcie, mógł zauważyć, że to już kolejna strona poświęcona tematyce pomp ciepła, studni głębinowych itp. Jakie wnioski możemy z tego wyciągnąć?

Po pierwsze nisza ta potrzebuje wsparcia marketingowego, takiego jak strona internetowa. Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możemy między innymi zaprezentować potencjalnym klientom naszą ofertę, galerię i certyfikaty w jednym miejscu. Wszystko wysyłając wyłącznie jeden link do domeny. Dodatkowo doprze zaprojektowana i wypozycjonowana strona pozwoli dotrzeć do osób, którego w ostatnim czasie zainteresowały się tematem i szukają wsparcia u specjalistów, którzy w przyszłości przekuć mogą się w wykonawcę usługi.

Po drugie można zauważyć, że skoro już kolejna firma w powiązana z tą tematyką zaufała mi w kwestii projektu strony internetowej, to delikatnie znam się na rzeczy. Wiem, co warto zawrzeć w prezentowanych tekstach oraz jakie multimedia (zdjęcia, video) warto umieszczać na stronie.

Jeżeli działasz w branży, a wciąż nie posiadasz strony ofertowej, zadzwoń a omówimy szczegóły. Rozmowa nic nie kosztuje…

Link do strony : www.geo-test.pl

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Zadzwoń

+48 500 804 844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-Sob 7:00 - 20:00

Pozostałe projekty