Szczegóły Projektu

  • Firmowa Strona Internetowa
  • Fashion Car
  • Strona Internetowa
  • Czerwiec 2019

Kilka Słów O Projekcie

Jesteś z okolic Katowic, albo jesteś akurat w okolicy i Twoje auto woła o pomstę do nieba? Oddaj je w ręce fachowców, którzy zaoferują szybkie SPA samochodowe po którym nie poznasz własnej fury. Oddaj auto do polerowania i renowacji lakieru a Twoi znajomi pomyślą, że kupiłeś nowe auto.

A teraz kilka słów co do samego projektu strony który miałem przyjemność wykonać. Strona raczej z tych stricte informacyjnych, bez większych wymysłów i dodatków. Prosta, przejrzysta a co najważniejsze responsywna strona, pozwala na odpowiednie korzystanie z niej przez wszystkich zainteresowanych.

Dodatkowo podstrona „Galeria” to miejsce w którym znaleźć można przykładowe realizacje oklejania i renowacji samochodów. W końcu swoje oczko w głowie chcemy oddać w ręce fachowców. 

Wejdź w poniższy link i przekonaj się osobiście, czy strona spełnia postawione jej wymagania i oczekiwania. Jeżeli prowadzisz biznes związany z motoryzacją, a nadal nie promujesz swojej firmy w sieci skontaktuj się ze mną. Jak widzisz mam już doświadczenie w takowej branży, więc będzie nam łatwiej rozmawiać o ewentualnej współpracy.

Link do strony : www.fashioncar.pl

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Zadzwoń

+48 500 804 844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-Sob 7:00 - 20:00

Pozostałe projekty