Szczegóły Projektu

  • Firmowa Strona Internetowa
  • Czasy Na Biznes
  • Strona Internetowa
  • Grudzień 2019

Kilka Słów O Projekcie

Strona Czasynabiznes.pl to tak naprawdę wyłącznie dodatek do projektu, jakim był profil na Instagramie o tematyce biznesowo-motywacyjnej. Cała koncepcja witryny i konta jest mojego autorstwa. Na początku miał być to malutki projekcik stworzony z nudy wymuszonej przez kwarantanne Covid. Z czasem jednak osiągane wyniki pozwoliły, a wręcz zmusiły mnie do myślenia nad dalszą przyszłością kanału.

Właśnie w taki sposób powstał Blog, który miał być miejscem przeznaczonym do głębszych, dłuższych i bardziej merytorycznych treści. Początkowo wszystkie publikowane teksty były mojego autorstwa, jednak z czasem postanowiłem zaangażować do projektu osoby z zewnątrz, które w zamian za udzielenie krótkiego wywiadu, dostawały szansę promocji swojej osoby i swoich biznesów.

Z czasem okazało się, że blog i profil Instagramowy to wciąż za mało. Pojawiłem się w centrum tak zwanego BOOM na produkty cyfrowe. Zaczęły się czasy, w których to każdy twórca wydawał swoje e-booki, planery, czy fiszki. Skoro każdy, to czemu ja miałbym nie spróbować. W ten oto sposób powstała moja pierwsza książka, w której to pokazywałem ścieżkę rozwoju tematycznych profili w social-mediach wraz z jej późniejszą monetyzacją. Właśnie ten krok zmusił mnie do rozbudowy strony. Aby ułatwić zakupy osobom zainteresowanym moją książką, musiałem podstawić swój pierwszy sklep internetowy, który stoi do dziś. 

 

Link do strony : www.czasynabiznes.pl

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Zadzwoń

+48 500 804 844

Napisz Do Mnie

dworak.marketing@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-Sob 7:00 - 20:00

Pozostałe projekty